ТОП-10 Найживописніші водоспади світу  

  10. Водоспад Начи  

10. Водоспад Начи
Опис


Водоспад Начи - одне з живописних місць Японії. Це один з найбільших водоспадів країни (його висота складає близько 122 метрів). Місце, де знаходиться водоспад Начи, є священним для багатьох людей і вабить до себе величезну кількість паломників і туристів з усього світу.


  9. Тальниковський водоспад  

9. Тальниковський водоспад
Опис


Тальниковсикий водоспад знаходиться на Таймирі і є найвищим водоспадом Росії (близько 500 метрів). Через відсутність доріг шлях до водоспаду важкий, а іноді і небезпечний. Але це того коштує, адже саме з вершини відкривається незабутній пейзаж і живописний сибірський ліс.


  8. Водоспад Гульфосс  

8. Водоспад Гульфосс
Опис


Гульфосс - "золотий водоспад" що знаходиться в Ісландії, являється не лише одним з прекрасних місць Європи, але і цілого світу. З цим водоспадом пов'язано багато легенд, серед яких є повір'я про заховані скарби в одній з його підводних печер. Краса і велич Гульфосса притягує до себе непомірну кількість туристів зі всього світу.


  7. Водоспад Гіссбах  

7. Водоспад Гіссбах
Опис


Водоспад Гиссбах, в Швейцарії, складається з 14 каскадів, славиться тим, що тече по лісу і впадає в озеро Бриенц, неймовірно красиве місце. Для туристів і мандрівників, в близькості з водоспадом, знаходиться старовинний готель, куди можна піднятися за допомогою фунікулера.


  6. Водоспад Анхель - найвищий водоспад  

6. Водоспад Анхель - найвищий водоспад
Опис


Цей водоспад знаходиться в тропічних лісах Венесуели і є найвищим у світі (більше 970 метрів). Водоспад Анхель названий на честь американського льотчика Джеймса Эйнджела, і завдяки якому став відомий всьому світу. Туристи можуть дістатися до нього або по повітрю, або по річці.


  5. Водоспад Сазерленд  

5. Водоспад Сазерленд
Опис


Один з найживописніших водоспадів, розташований в Новій Зеландії. Сазерленд є найвищим в Океанії (близько 580 метрів). Він зривається з гірських вершин Альп із страшним ревом, чутним на великій відстані.


  4. Ніагарський водоспад  

4. Ніагарський водоспад
Опис


Ніагарський водоспад - це загальна назва трьох водоспадів на річці Ніагара, знаходиться на межі США і Канади. Хоч водоспад не найвищий і ширший у світі, але завдяки своїм каскадам справляє непередавані враження. На це чудо природи щорічно з'їжджаються тисячі туристів, щоб на власні очі побачити усю красу і велич цього водоспаду.


  3. Водоспад Йосеміти  

3. Водоспад Йосеміти
Опис


Знаходиться в Національному Парку Каліфорнії (США). "Кінський хвіст", так називають цей водоспад місцеві жителі, прославився унікальним і живописним видом. А отримав він свою назва завдяки тому, що сонячні промені, що відбиваються у водах, що падають, роблять їх вогняно-помаранчевого кольору. Створюється враження, що з вершини стікає розжарена лава. До цього водоспаду стікаються тисячі фотографів і мандрівників, щоб зберегти цю красу створену природою.


  2. Водоспад Ігуасу  

2. Водоспад Ігуасу
Опис


Власне, це цілий комплекс водоспадів на річці Ігуасу в Південній Америці. Складно описати красу цього водоспаду, її треба бачити на власні очі - величезна кількість води падає з висоти більше 80 метрів, і доповнює цю картину не зворушена краса джунглів. І до речі, цей водоспад був визнаний одним з семи природних чудес світу.


  1. Водоспад Вікторія  

1. Водоспад Вікторія
Опис


Знаходиться в Південній Африці і є найширшим водоспадом у світі (приблизно 1800 метрів). "Гримлячий дим" - його друга назва (колосальна кількість води спадає з вершини створює громовый рев і бризки, що здалека здаються димом). Тропічний ліс і дика природа Африки вдало доповнює красу цього воістину райського місця.


Адаптовано на українську мову з сайту   

Наші друзі

Форма входу

Користувачі онлайн

Онлайн всього: 6
Гостей: 6
Користувачів: 0

Сьогодні нас відвідали

Географічні факти

 Прокручивание пальцем у виска в Аргентине и Перу означает "я думаю". В других странах этот же жест значит "сумасшедший".. 
 

Питання до Вас

Як ви ставитеся до проведення географічних олімпіад